Zde můžete položit svůj dotaz:

.

.


  Všechny články s odpověďmi na Vaše dotazy najdete ZDE.

  Co by Vás mohlo zajímat, než položíte svůj dotaz?

  .

  Co řeší naše poradna

  V poradně můžete pokládat dotazy zejména z oblastí sociální a zdravotní.

  Rádi pomůžeme se zorientováním se v systému dávek, sociálních služeb či kompenzačních pomůcek. V souvislosti s péčí o své blízké nebo jiné osoby rádi zodpovíme další dotazy. Pokud bychom dotaz nebyli schopni zodpovědět nebo by nespadal do našeho zaměření, pokusíme se Vás nasměrovat na jinou poradu.


  Komu radí naše poradna

  Radíme seniorům, osobám s postižením, rodinným příslušníkům či neformálním pečujícím. Obraťte se na nás i v případě, že jste sborový diakon nebo dobrovolník. Rádi se Vám pokusíme poradit.


  Kdo odpovídá v naší poradně

  Za odpovědi na dotazy je zodpovědná Mgr. Jana Perdomo, DiS., která je povoláním sociální pracovnice a dlouhodobě se pohybuje v pomáhajících profesích.

  Pokud by na dotaz nebyla schopná odpovědět přímo ona, obrátí se na další odborníky v konkrétních oblastech – právo, zdravotnictví, psychologie či finance. Oblastí, které řešíme, je mnoho, a proto při odpovědi na složitější dotaz spolupracujeme s dalšími odborníky v konkrétním oboru.


  Jak se ptát v naší poradně

  Nejjednodušší je položit dotaz přímo na této stránce skrze formulář vlevo nahoře. Stejně tak je možné nás kontaktovat přes mail či telefon. V případě zájmu se můžeme domluvit i na osobním setkání.


  Diskrétnost naší poradny

  Naše poradna je diskrétní a informace zjištěné během zodpovídání dotazů nesdílíme s nikým dalším.

  Vyhrazujeme si ale právo v obecné rovině bez uvedení osobních údajů a detailů zveřejnit dotaz s odpovědí mezi články na našem webu.