Zde můžete položit svůj dotaz:

.

.


  Všechny články s odpověďmi na Vaše dotazy najdete ZDE.

  Co by Vás mohlo zajímat, než položíte svůj dotaz?

  .

  Co řeší naše poradna

  V poradně můžete pokládat dotazy zejména z oblastí sociální a zdravotní.

  Rádi pomůžeme se zorientováním se v systému dávek, sociálních služeb či kompenzačních pomůcek. V souvislosti s péčí o své blízké nebo jiné osoby rádi zodpovíme i Vaše další dotazy. Pokud bychom dotaz nebyli schopni zodpovědět nebo by nespadal do našeho zaměření, pokusíme se Vás nasměrovat na jinou poradnu.


  Komu radí naše poradna

  Radíme seniorům, osobám s postižením, rodinným příslušníkům či neformálním pečujícím. Obraťte se na nás i v případě, že jste sborový diakon nebo dobrovolník. Rádi se Vám pokusíme poradit.


  Kdo odpovídá v naší poradně

  Za odpovědi na dotazy je zodpovědná Bc. Kateřina Kuzbová, která je povoláním sociální pracovnice a dlouhodobě se pohybuje v pomáhajících profesích.

  Pokud by na dotaz nebyla schopná odpovědět přímo ona, obrátí se na další odborníky v konkrétních oblastech – právo, zdravotnictví, psychologie či finance. Oblastí, které řešíme, je mnoho, a proto při odpovědi na složitější dotaz spolupracujeme s dalšími odborníky v konkrétním oboru.


  Jak se ptát v naší poradně

  Nejjednodušší je položit dotaz přímo na této stránce skrze formulář vlevo nahoře. Stejně tak je možné nás kontaktovat přes mail či telefon. V případě zájmu se můžeme domluvit i na osobním setkání.


  Diskrétnost naší poradny

  Naše poradna je diskrétní a informace zjištěné během zodpovídání dotazů nesdílíme s nikým dalším.

  Vyhrazujeme si ale právo v obecné rovině bez uvedení osobních údajů a detailů zveřejnit dotaz s odpovědí mezi články na našem webu.